mp_blog_categories

Konsultant(ka) ds. sprzedaży telefonicznej

Poszukujemy Konsultantów(tki) ds. sprzedaży telefonicznej w jednej z najszybciej rosnących agencji Performance Marketing w Polsce.

Miejsce pracy:

  • Zdalnie
  • lub stacjonarnie w krakowskim biurze

Zakres obowiązków:

  • kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami (b2b)

Możliwość rozwoju (opcjonalnie):
  • prowadzenie zdalnych rozmów handlowych przy użyciu Google Hangouts
  • koordynacja oraz przygotowywanie ofert handlowych
  • planowanie, organizacja oraz zarządzanie procesami sprzedaży

Wymagania:

  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • orientacja na wyniki
  • samodzielność i samodyscyplina
  • efektywne komunikowanie się

Mile widziane:

  • Znajomość branży marketingu internetowego
  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus prowizje)
  • środowisko pracy bazujące na konsekwentnej realizacji celów, współpracy i otwartości na nowe rozwiązania
  • szkolenia z zakresu sprzedaży i marketingu internetowego
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie lub B2B
  • możliwość pracy zdalnej lub w komfortowym biurze

Wynagrodzenie:

  • Między 5 000 a 20 000zł brutto w zależności od doświadczenia i skuteczności.
 Jeśli jesteś osobą, która chce pracować w szybko rosnącej firmie i wraz z nią się rozwijać, wyślij nam swoje CV!

Aby aplikować, wypełnij poniższy formularz.