mp_blog_categories

Stażysta Online Marketing

Jesteśmy startupem, który rewolucjonizuje branże marketingu internetowego.

Szukamy stażystów Online Marketing zainteresowanych branżą marketingu internetowego do pracy w naszym zespole.

Zakres obowiązków:

  • pomoc w obsłudze prowadzonych kampanii marketingowych
  • nauka tworzenia kampanii reklamowych
  • wsparcie w działaniach marketingowych
  • pomoc w kwestiach organizacyjnych

Wymagania:

  • Zainteresowanie tematyką marketingu internetowego
  • Umiejętność obsługi Social Media / Excel / PowerPoint / Word
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Możliwość rozwoju kompetencji marketingowych (nauka tworzenia kampanii reklamowych w Social Media)
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • Ciekawe projekty – prowadzimy zarówno projekty własne jak i klientów
  • Wsparcie osób doświadczonych
  • Możliwość bezpośredniego udziału w rozwoju firmy

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aplikuj na to stanowisko, jeżeli chcesz pracować w szybko rozwijającej się firmie posiadającej klientów z całego świata, w której naprawdę można się rozwijać.

Aby aplikować, wypełnij poniższy formularz.