Naucz się performance marketingu od zera.
Zarabiaj online prowadząc kampanie reklamowe dla firm.

Naucz się performance marketingu
Zacznij zarabiać prowadząc kampanie

Najbardziej praktyczny program szkoleniowy na rynku:

Program powstał początkowo do wewnętrznego szkolenia specjalistów agencji adsfox.
Firma adsfox to jedna z nieliczonych w Polsce agencji będących Premium Partnerem META oraz Partnerem Google.

Dla kogo jest ten program?

Co zyskasz dzięki udziałowi w programie?

Certyfikowany kurs

Rozpocznij z łatwością pracę w marketingu

Pracuj w adsfox

Pracuj jako freelancer

Skutecznie promuj własną firmę

Jak wygląda nauka?

Gwarancja satysfakcji

Tak mocno wierzymy w ten program, że dajemy na niego 14-dniową gwarancję satysfakcji.

Ponadto płatności regulowane są z góry za każdy miesiąc uczestnictwa, tym samym masz możliwość rezygnacji w każdym momencie programu.

Dołącz do programu

To twój pierwszy krok na drodze do większych zarobków, zdalnej pracy z dowolnego miejsca i poczucia zawodowego spełnienia.
290zł miesięcznie zamiast 980zł
(cena promocyjna NIE dotyczy firm)
  • Łączna wartość: 5800zł
  • Dostęp do programu
  • Konsultacje z marketingu
  • Konsultacje z szukania pracy
  • Aktywna grupa wsparcia
  • Dostęp do materiałów wideo
  • Dostęp do procedur
  • Gwarancja satysfakcji

Dla kogo NIE jest ten kurs:

Nie sprzedajemy tego kursu agencjom marketingowym ani konkurencyjnym do adsfox firmom.

Firmy prywatne nadal mogą korzystać z tej wiedzy, jednak CENA DLA FIRM WYNOSI 980zł netto miesięcznie. 

Głównym celem tego kursu jest wyłonienie osób do współpracy z adsfox.

FAQ

Poniżej przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań związanych z naszym programem szkoleniowym

Przerobienie całego programu powinno zająć od 3 do 6 miesięcy,

Całą wiedzę merytoryczną przekażemy w ciągu pierwszych 3 miesięcy:

– w pierwszym miesiącu skupimy się na strategii marketingowej i lejkach sprzedażowych, następnie na skryptach śledzących z użyciem Google Tag Manager oraz na kampaniach Facebook ads

– w drugim miesiącu będziemy rozszerzać wiedzę z pierwszego miesiąca, oraz uczyć się konfiguracji google analytics i analizy danych…

– w trzecim miesiącu przerobimy wszystkie aspekty google ads.

– w kolejnych miesiącach będziemy wykonywali testy i ćwiczenia zdobytej wcześniej wiedzy.

Po ukończeniu każdego modułu dostaniesz dostęp do procedur i materiałów dotyczących przerobionego materiału.
Po drugim miesiącu dostaniesz również dostęp do narzędzia do implementacji zaawansowanych skryptów śledzących bez konieczności programowania (na czas uczestnictwa w programie).

Program zawiera treści w formie wideo oraz cotygodniowe spotkania z mentorem w każdą środę między 18:00 – 21:00

Obecność na spotkaniach nie jest obowiązkowa, ponieważ będą one nagrywane, a dostęp do wszystkich materiałów będzie na naszej platformie szkoleniowej.

Pierwsza edycja programu rozpoczyna się 3-go lipca od spotkania organizacyjnego.

(obecność nie jest obowiązkowa, nagrania zostaną przesłane mailem)

Nie znamy daty kolejnej edycji.

Przewidujemy maksymalnie 30 miejsc.

Z całą pewnością będziesz mieć wszystkie kompetencje do tego, aby pracować w świecie performance marketingu. Dodatkowo, podczas konsultacji z ekspertką od rekrutacji, dowiesz się, co robić, aby szybko znaleźć dobrze płatną pracę, nawet jeśli nie masz doświadczenia ani stażu.

Potrzebujesz około 320 godzin od zera do znalezienia pracy, zakładając, że ktoś idzie od totalnego zera, nigdy nie tworzył kampanii reklamowych, nie przerabiał żadnych innych kursów i nie jest umysłem ścisłym. Przy nauce dwie godzinny dziennie daje to czas 160 dni. Oczywiście, jeśli będziesz pracować intensywniej, to efekty zobaczysz szybciej. To Ty decydujesz, ile czasu dziennie się uczysz. A ponieważ mentoringi są nielimitowane — to im więcej się uczysz, tym więcej z nich też korzystasz, a płacisz tyle samo. Oczywiście, czas różni się od konkretnej osoby, niektórzy zrobią to dużo szybciej (zwłaszcza jeżeli już wcześniej mieli pracę wymagającą analitycznego myślenia), niektórzy wolniej.

Cały program jest przygotowany w taki sposób, aby każdy laik dał sobie radę i ogarnął wszystkie narzędzia w ekspresowym tempie, nawet jeśli nigdy nie robił kampanii marketingowych. Natomiast jeśli pojawi się jakikolwiek problem, to pamiętaj, że na cotygodniowych konsultacjach możesz o niego zapytać. A poza tym nasza grupa wsparcia jest bardzo aktywna i gotowa do niesienia pomocy.

Spróbuj i wróć do nas do nas jak się nie uda… Skoro jednak czytasz dalej, to znaczy, że chcesz oszczędzić sobie wiele czasu i pieniędzy. To nie jest tak, że inne kursy czy bootcampy są złe. One są dobre, ale nie są kompleksowe. Być może nauczysz się pojedynczych zagadnień jednak nasz program jest kompleksowym programem przygotowującym Cię do skutecznej pracy jako specjalista performance marketing.

Jest wiele osób które uważają się za marketerów ale nie mają pojęcia o performance marketingu. Firma adsfox specjalizuje się w marketingu internetowym mającym na celu pozyskiwanie klientów a nie lików czy followersów. Większość niedoświadczonych ludzi w branży skupia się jedynie na aspektach wizualnych firmy a nie na realnej wartości biznesowej jaką są leady i bezpośrednia sprzedaż, właśnie dlatego firma adsfox ma takie dobre opinie.

Zarobki przekraczające 10 000zł w przypadku ponad 2 letniego doświadczenia są jak najbardziej realne. Wyższe kwoty zależą już od indywidualnych predyspozycji danego specjalisty takich jak umiejętność zarządzania zespołem czy też znajomość języków obcych.

Dosłownie każda firma potrzebuje obecnie performance marketera, czyli osoby która nie skupia się na robieniu wyłącznie jakiejś ładnej grafiki czy wideo, ale potrafi pozyskać przy ich pomocy dla firmy realnych klientów. Specjalistów którzy mają odpowiednie doświadczenie i wiedze jest na tyle mało, że mimo wydawania dziesiątek tysięcy złotych na rekrutację (portale typu rocketjobs czy pracuj.pl) nadal musimy samodzielnie kształcić wielu kandydatów.

Dodatkowo praca ta nie jest tak nudna jak praca programisty i wymaga znacznie mniej zdolności technicznych (umiejętności techniczne są tutaj ważne, jednak ich przyswojenie jest znacznie łatwiejsze niż pisanie kodu) (wiemy o tym ponieważ programistów również zatrudniamy 😊)

Idealny kandydat posiada dobrze rozwinięte umiejętności techniczne jak i komunikacyjne. Jednakże w zawodzie sprawdzą się również osoby które mają wyłącznie jedną z tych kompetencji. (Osoby dobrze komunikujące się jako Account Manager a osoby dobre wyłącznie technicznie, do ustawiania kampanii i skryptów śledzących)

Zapisz się na listę oczekujących. Jeżeli będziesz w stanie dobrze uzasadnić, dlaczego powinniśmy dać Ci dostęp bezpłatnie lub w niższej cenie i będziemy widzieli w Tobie potencjał do pracy w branży, to rozważymy taką możliwość.